Komentarze z HMP 2013 – Miejsce 5: Zawierucha

Warszawska drużyna Zawierucha umieściła kilka komentarzy na swoim fanpage’u:

Już dzisiaj Zawierucha rusza na podbój Bełchatowa!!! Maszyny do wcyklinowania przeciwników w parkiet spakowane, forma jest, moc też nam towarzyszy, nic tylko jechać sprawić największa niespodziankę tego sezonu indoor!!! Oczywiście liczymy na mocno trzymane kciuki 🙂

Raz, dwa, trzy… raz, dwa, trzy, jak mnie słychać? Przekazujemy wieści z Bełchatowa:

Ludzie-Koty, podobnie jak na ostatnich Mistrzostwach Polski outdoor, podobnie jak na eliminacjach do HMP zaczęli turniej od meczu z 4hands. Różnica jest taka, że tym razem udało im się wygrać! 15-13 😉

W drugim swoim meczu w grupie D pokonali GUF 19-11 i właśnie walczą z RJP (mniej więcej w połowie meczu jest mniej więcej 6-10 dla ZAW)

KOMENTARZE DO POSTA:
mecz zakończył się wynikiem 16-25 i tym samym Zawierucha z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w grupie D. Rozsiadamy się wygodnie i obserwujemy mecz Uwaga Pies-Flow Wratislavia (początek 14.50), ponieważ z przegranym tego meczu zmierzymy się jeszcze dziś w barażach.

Właśnie zaczynamy mecz z gospodarzem turnieju, drużyną Uwaga Pies. Tymczasem na zwycięzcę naszego barażu już gotowa do gry w ćwierćfinale mistrzostw czeka ekipa Spirit on Lemon.

Wygraliśmy z gospodarzami, ale w ćwierćfinale ulegliśmy SOL 16-11 i tym samym odpadamy z walki o medale… W półfinałach oprócz naszych pogromców zawalczą jeszcze MJAH, GMF i Astro Disco.

Jutro zagramy mecze o miejsca 5-8, na początek z BC, a potem z FLOW lub Flight Clubem. Trzymajcie kciuki!

raz dwa trzy raz dwa trzy jak mnie slychac? Bezposrednia relacja z frontu. W cwiercwinalach 5 /8 warszawskich druzyn, w polfinalach mjah i gmf! Zawierucha ostrzy zeby na jutro, rano musimy wyslac naszych ziomow, zoltych pedalow na orbite. Podsumowujac: jest roznica miedzy walne, a walne. Zawierucha,pyk!

Pokonaliśmy Kosmodysk 19-13. O 14 gramy z Flow o 5te miejsce! Możecie śledzić ten mecz na żywo na scorsese.frisbee.pl . Piona!

Wygraliśmy z Flow 16-11 i zostaliśmy 5 drużyną w Polsce jeśli chodzi o ultimate na hali! W porównaniu z zeszłym rokiem poprawiliśmy się o cztery pozycje. Na następnych mistrzostwach zamierzamy przesunąć się o następne cztery 😉

DOBRZE WIESZ O TYM!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s